Dostihový vítěz 2008

O víkendu byl Gambík opět násilím vytažen z rozehřáté postele. Jelo se na výlet do Hradce Králové. Gambík celou cestu dřímal a hlasitě zíval, aby si byli páníčci vědomi, jakého týrání se dopouštějí, když nutí basenjíka vstávat před polednem.

Když jsme přijížděli k restauraci Na Biřičce, Gambo se probral a začal zuřivě pištět a hopsat, protože už cítil přítomnost dostihových psů. Jeho nadšení trošku opadlo, když zjistil, že kolem jsou hromady studeného sněhu a že závod se dneska neběží. Uspokojila ho aspoň hospůdka, kde jsme pečlivě vybrali místo přímo u kamen, o které si Gambo celou dobu ohříval nos :) 

Pak se přidal ještě Ankan a kupodivu na sebe jen nedůvěřivě koukali, žádný velký řev a vrčení se nekonalo… že by začátek hlubokého přátelství? No minimálně mírného snášení ;-)

Pak už začala očekávaná akce – vyhlášení výsledků dostihové a coursingové sezóny 2008. Z basenjíků se Dostihovou vítězkou stala Batuulka, druhé místo za ní obsadila Fable. Mezi psy vyhrál Gambík a druhé místo si vysloužil Ankan.

Dostihový vítěz 2008

Přebrali jsme ceny, poslechli si trápení chrtařů (který je přerostlý a který ne, jak vyřešit doping, když si závodník ráno loknul kafe…) Máme štěstí, že u basenjíků nejde o nic velkého a běhají hlavně pro radost a spokojenost svou i páníčků. Není nad uhoněného basenjíka spokojeně chrupkajícího v pelíšku…

Teď už se pomalu klube vyhlídka na první letošní běhání. První dostih je už za měsíc.

6 komentářů k příspěvku „Dostihový vítěz 2008”

 1. ankan říká:

  Gambíku, Gambíku…s pohárem ti to moc sluší, ale letos budeš muset víc zabrat jinak ti ho vyfouknu…:-))
  Těšíme na dostih a gratulujem Aki se smečkou

 2. ivana říká:

  To my moc dobře víme :-D Ale dokud budem startovat prdelkou napřed, tak to bude těžké :-D

 3. Haya říká:

  Kluci, vy aby jste se nehádali ! Stejně Vám s holkama letos všechno vyfouknem !!! ;-)

 4. ivana říká:

  Gambíček dá dámám rád přednost :)

 5. Ilona a Džesika říká:

  Ahoj
  Gratulujem vám a Gambíčkovi k titulu.
  Chtěli jsme jet v sobotu na coursing do Chrudimi ale dostala jsem chřipku tak místo výletu se budu léčit v posteli ach jo. Tak se uvidíme snad na jaře v Kolíně a nebo jinde na dostihách. Snad si Džesika letos vylepší reputaci z lonska. Držte nám palce.
  Vy jedete do Chrudimi?
  Ahoj Ilona a Džesika.

 6. fialova říká:

  Gambíček je skvělý, skvělý, skvělý. / Páníčci taky- jaký pes, taký pán./

Zanechte komentář

Můžete použít Texy! formátování.