Dostihy Mladá Boleslav 14.9.

Po velmi dlouhé době jsme opět vyrazili na dostihy. Přes léto jsme bohužel něco propásli, protože jsme byli pryč. Proto jsme se všichni hodně těšili. Trošku se objevovaly i obavy, protože při posledním dostihu v Mladé Boleslavi Gambo nezvládal místní boxy, otočil se vždycky zadkem dopředu a vyběhl s velkým zpožděním, když ostatní psi byli za první zatáčkou. 

Počasí nám moc nepřálo, sice nepršelo, ale zima byla velká, tak jsme většinu čekání strávili v autě nebo venku, kde musel mít Gambík bundu, aby nezmrznul. Co bylo špatné na počasí, se vynahradilo běháním. Gambo při obou startech vyrazil v pořádku, vyloženě se na kůžičku těšil.

V rozběhu vyhrála Fable, druhý doběhl Gambo a o čumák za ním Ankan, který si splnil licenci. Za klukama v  ávěsu dorazila Batuulka.

Ve finále se bohužel Ankanovi nepodařil start, první nechtěl do boxů. A po startech z nich nevyběhl. V takové zimě se nedivím, že se radši vrátil do teplé náruče páníčků. Zbylí tři závodníci běželi velmi vyrovnaně. Na konci se utrhl Gambo a za ním hned Fable, která ho jako zkušená závodnice předběhla v cílové rovince. Celkové pořadí tedy Fable, Gambo a Batuuli.

Gambovi se běhání moc líbí, ani mu snad nejde o to být první u kůžičky, protože vždycky nechá dámy se o ni hašteřit a sám na ně kouká z půl metru. Gambo běhá dobře, běhá rád…

A páníčkům dělá radost, protože pak sladce dva dny chrupká a tváří se jako anděl…i když ne na horách :)

Po dostihu s pohárem

Po dostihu s pohárem

Gambo a Batuulka s paničkama

Gambo a Batuulka s paničkama

Jeden komentář k příspěvku „Dostihy Mladá Boleslav 14.9.”

  1. Haya říká:

    Gambík je prostě GENTLEMAN každým coulem, dofám, že si na to vzpomene až poběží i Haya ;-)… jinak hodně štěstí na MČR v Kolíně… budem držet palečky !

    Haya a páníčci :-)

Zanechte komentář

Můžete použít Texy! formátování.