Může se basenji zamilovat?

Gambo se letos poprvé stal tatínkem. Námluvy mu šly moc hezky, stačilo doma vyslovit jméno nevěsty a lítal jak torpédo :) Jak se nevěsta objevila, hned se jí věnoval.

Když už ale svoje „povinnosti“ splnil a pochopil, že Aimee jen tak neuvidí, začal tesknit. Žalostně vyl, v noci seděl na posteli a díval se na oblohu, nechtěl jíst… I teď, když už je skoro tři měsíce od krytí, na jméno Aimee extrémně reaguje. A když jsme se byli na miminka podívat a on z nás nevěstu cítil, zase přestal na několik dní jíst.

Basenjík se tedy zamilovat umí a Gambo a jeho tesknění je toho důkazem:

5 komentářů k příspěvku „Může se basenji zamilovat?”

 1. fialova říká:

  Gambíčku, netrap se, láska bolí v každém věku. Bude líp.

 2. Ivana říká:

  Už se to zlepšuje, už kvůli jménu fenečky nekuňká…ale v tom jídle se teda rýpe furt :( Kde jsou ty doby, kdy všechno vyluxoval během vteřiny. Teď i svoje milované pamlsky (střívko a ucho) kolikrát dlouze obrací a přemýšlí, jestli mu to stojí za to :-D

 3. Tereza říká:

  no to nemá chybu :-) nevím, jestli se mám smát, nebo mi ho má být líto !
  Náš pablb, připištěn k hárající slečně, si s ní hrál, leč k ničemu nedošlo.. Láska byla platonická…

 4. Alena říká:

  Ahoj, teda, moc Vám všem gratuluju ke krásným výsledkům na výstavách. Takový pesan se najde jen výjimečně :) Tak ať to tak jde výborně i nadále a nejen na výstavách.
  Zdraví Alena, Kimulka a Aramis.

 5. Kimulka, překlad panička říká:

  Ahoj Gambíku :) Koukám, že ty letos vůbec nezahálíš, co se týče rodičovských povinností. Já si dvávám minimálně letos ještě volno. To víš, když pak jedno mládě zůstane na krku, je doma hned živěji. Teda ale přeju, ať se ti ty dětičky vydaří a hlavně ať jsou zdravé. :)
  Měj se pěkně a pozdravuj páníčky.
  Ahoj Kimulka s nezbedou Aramiskem.

Zanechte komentář

Můžete použít Texy! formátování.