MVP České Budějovice 20.4.2008

Vyrazili jsme do Budějovic o den dřív, abychom se vyhnuli ranním zmatkům a hlavně vstávání, které Gambo nenávidí ještě o mnoho víc než páníčci. Ubytovali jsme se v příjemném penzionu Štilec, který byl pro pejska jak stvořený. Gambo tam mohl spát (není to úplná samozřejmost), jít s náma do restaurace i lítat venku na louce u rybníka. Cedulka: „přísný zákaz koupání psů“ byla nedůležitá, protože náš basenži by do vody dobrovolně nevlezl (jedině v létě u moře, když je voda teplá a on musí „zachraňovat“ páníčky před tou odpornou vodou). 

Ráno jsme vyrazili na výstaviště, krásně svítilo sluníčko a tak jsme čekali na naše posuzování převážně venku na sluníčku, to se basenjíkovi moc líbilo. Po poledni na nás přišla řada, takže jsme pádili do kruhu s Dougly Krumlošem a bráškou Gustíkem. Paní rozhodčí nás pěkně v kruhu prohnala, všechno pečlivě prozkoumala a nakonec jsme odcházeli úplně nadšení se známkou V1 a CACem. Hned za náma skončil Gustík s V2 a resCACem.

Kompletní výsledky budou brzo na stránkách basenjiklubu.

Jako odměnu dostal Gambo sušené kachní masíčko a pak už jen spokojeně chrupkal v autě cestou domů.

kokarda za CACe

Velká gratulace patří Donnerovi, který získal nejen BOBa, ale i 1. BIG!!!

Jeden komentář k příspěvku „MVP České Budějovice 20.4.2008”

  1. Hanáček říká:

    My také moc gratulujeme Gambovi (i jeho bráškovi a nejen jim ale všem ),pěkně se předváděl a jistě jej čeká spousta dalších titulů.A jak jsem se dívala tak jistě i spousta bezva běhání.A také bych chtěla poděkovat za gratulace pro Donnera – jeho výhra je tentokrát pro nás zadostiučinění kvůli tomu tetanu ,co před 2 měsíci prodělal.

Zanechte komentář

Můžete použít Texy! formátování.