Naše první výstava

Dnes jsme byli na naší první výstavě MVP Praha 29.4.2007. Sice jenom pasivně omrknout, jak to na takové akci chodí, ale zážitek to byl neuvěřitelný. Můžete mrknout na fotky. 

Vyrazili jsme rano po deváté, taková ranní hodina je pro našeho ospalého basenjíka nepříjemná, celou cestu se ukřivděně díval, proč jsme ho v neděli vytáhli z vyhřáté peřiny. Jen co jsme zaparkovali v Letňanech, tak oživl. Asi už cítil, že se bude dít něco zajímavého. Samotná výstava je neuvěřitelný mumraj, spusta hal, spousta kruhů, neuvěřitelný počet psů a ještě víc lidí. Docela snadno jsme našli místo, kde se vystavovali i basenjíci (po akitě inu a bullmastifovi).

Gambovi se tam kupodivu líbilo, šmejdil kolem, očichával pejsky (a že byli o kus větší) a občas omrknul taky svoje kolegy basenjíky. A taky viděl po skoro třech měsících svoji chovatelku:

Gambo na výstavě

Nám se tam taky líbilo, poznali jsme kolegy, ale hlavně aspoň trošku pochopili, co nás už brzo čeká. Vystavovat hafana není až tak jednoduché (zlvášť když je to takové třeštidlo jako basenjík). Takže musíme natrénovat výstavní postoj, chůzi v kruhu, ukazování zoubků a vybavit se pořádnou skládací stoličkou, abychom tam vydrželi :)

A jak to celé dopadlo? Výsledky jsou na stránkách Basenji klubu. Fotky :

Gambo na výstavě Gambo na výstavě Nalba Gambo na výstavě Gambo na výstavě Tereza Nalba Gambo na výstavě Cedrik Cedrik

10 komentářů k příspěvku „Naše první výstava”

 1. fialova říká:

  Však se náš Gambíček taky dočká úspěchu – bude-li se mu chtít.

 2. Terka a Batuu říká:

  Krasny fotky, tak ste se rozhodli pro vystavovani? to znamena zze ho asi budete chtit uchovnit ne? je peknej-ma hezkou hlavu a bile partie:) tak jdete do toho! Budu vam drzet palecky

 3. ivana říká:

  To Terka a Batuu:
  chceme to zkusit, uvidime, jestli se nam spravne prezubi..a hlavne jestli se bude libit :) A na tom taky bude zalezet to uchovneni.

 4. Fangio Ekibondo říká:

  Držím tlapičky, ať se Vám daří. Brzy se uvidíme. Fangio.

 5. Gusto Ekibondo říká:

  Držím Ti tlapičky. Taky se mi nechce v neděli ráno někam chodit a teplá postýlka je vždycínky lepší než se tahat venku s paničkou nebo s tím druhým.

 6. marek říká:

  Koukám, že je tu spousta Ekibonďáků, to je super :-) Dneska se Gambula nad deštěm a mokrými chodníky a travičkou skutečně pěkně rozčiloval :)
  Kdyžtak napište, jestli nemáte nějaké stránky nebo chuť někdy vyrazit spolu ven – email je gambula (zavinac) seznam.cz

 7. Iva Adamcová říká:

  Ahoj,
  tak to teda mám chuť vyrazit třeba hned.
  Určitě se domluvíme jen
  co to řeknu někomu doma. Už jsem přemluvil jednu holku Basenjici, aby taky dorazila od Slaného k nám do Prahy.
  Nebráním se větší smečce, alespoň bude mela a to určitě bude. Mám tady sice kamarády dva policejní, ale každá známost je dobrá. Bohužel nevydrží moje tempo.
  Ale takhle úprk hlava nehlava ve třech a více to bude to co potřebuju.
  Tak pac na to, že se domluvíme prchám od Pc říci páníčkům co jsem domluvil/(haha každý Basenji ví kdo je vlastně tím krkem co hlavou kroutí :)) že?/že bude malej Basenji mejdan-velkej bude na srazu-
  tak ahoj Apoge

 8. Goldy Ekibondo říká:

  Ahoj bráško.
  Máš moc vydařené fotky. Já se ještě na žádné výstavě podívat nebyl a mám se moc dobře stejně tak jako ty.Nejradši chodím k naší babičce na venkov má tam skvělé králíčky a slepičky akorát je škoda že mě s nimi nenechají sami..... Tak se měj ahoj tvůj bráška GOLDÍk

 9. Goldy Ekibondo říká:

  Hezký fotky Držím pacičky ahoj goldy

 10. Marcela říká:

  Krásné fotky,my máme pejska Ferka Weneta a jsme s ním hrozně spokojení,zatím jsme jiné basenjiky neviděli,jsme z Tachova,určitě se někdy podíváme na nějakou výstavu.

Zanechte komentář

Můžete použít Texy! formátování.