Poslední trénink

O víkendu byl na dostihové dráze v Kolíně poslední trénink letošní dostihové sezóny. A protože lov čehokoliv, co se hne, je Gambova vášeň, vyrazili jsme za sportem.

Jela s náma Ilona s Džesikou, takže Gambo měl skvělého sparingpartnera – Džesika je sice o rok starší, ale taky teprve začíná.

Gambo si zaběhl jeden sóloběh, aby si to trošku oživil. Pak si s Džesikou zaběhli společný běh. Pro oba to byla premiéra, která vyšla naprosto perfektně. Bez problémů vyběhli z boxů (i když Gambo se tam zaseknul a vyběhl o několik metrů za Džesikou). Do cíle se řítili s nadšením. První Gambo a v závěsu Džesika se zakousli do nastražené kůžičky. Naše obavy, že si spolu budou na dráze hrát nebo se na sebe vrhnou, byly naštěstí liché.

Úlovek

Gambovi bude za měsíc rok, takže na jaře, až se dráha znovu otevře, zkusí splnit licenci a přidat se tak ke všem rezavým závodníkům.

Tři komentáře k příspěvku „Poslední trénink”

 1. Ilona a Džesika říká:

  Ahoj Gambo!
  Moc ti děkuju za krásný průběh dostihového tréninku, počkej přístí rok ti to natřu těš se! Už trénuju chodim s paničkou běhat, včera jsme na procházce potkali whipetku blbli jsme spolu a uplně jsem jí uhnala, pak už vůbec nemohla. Tak at se ostatní basenžíci těší na příští rok a až budem mít licenci tak jim to na závodech natřem co řikáš?
  Pozdravuj páníčky a že jim moc děkuju za odvoz do Kolína, nebude vám vadit když se příští rok s vámi zase svezem?
  Ahoj Ilona a sparipartnerka Džesika.

 2. Martina říká:

  Zdravíme, Gambo je nádhernej…Přejeme mnoho výstavních i sportovních úspěchů…A moc se nám líbí stránečky…Martina a celá smečka z K.Varů

 3. Bíglí smečka z folimanky říká:

  Ahoooj Gambo :-) Koukáme koukáme, máš krááásný stránky, si s paničkou pašák .-) Doufáme, že si nás pamatuješ, Sherry, Žanetka, Mikey a Lilly z Folimanky :-) Našli sme tě přes stránky Benjiho :o) Koukáme jaký máš výstavní a sportovní uspěchy, to je naprostá parádička, jen tak dál :)

Zanechte komentář

Můžete použít Texy! formátování.