Velký kolínský trénink

Gambovi bude za chvíli 9 měsíců (to to ale letí…), takže jsme se rozhodli otestovat jeho lovecké pudy. Doma loví s nadšením: obal od šunky z odpadků, ponožky ze skříně, kus snídaně, když se páníček otočí, paniččiny sluneční brýle… Jak to tedy zužitkovat?

Samozřejmě na dostihovém oválu! Vyrazili jsme s naším lovcem na trénink na dráhu v Kolíně. Měli jsme trošku strach, co bude Gambo říkat na plechové startovací boxy, ale nakonec je zvládl. Jen se lekl, když to klaplo, takže se otočil hlavou k vrátkům. Při startu byl vystrčený prdelkou dopředu, ale hned to pochopil, otočil se a vyrazil.

A takto ho zachytila Ivana od Sunny:

už tam budu
Honem, honem
Chňap toho zajíce

Basenjíci, třeste se, chystá se na vás nový běžec :)

Tři komentáře k příspěvku „Velký kolínský trénink”

 1. Mára říká:

  Ahoj,
  myslím ,že jsem s Vámi už něco o dostihách probíral.
  Samozřejmě jsem rád za každou novou dostihovou duši,ale to že se smí dostihová licence skládat až po dosažení 1roku,má jistě opodstatnění.
  Ač se to nezdá,tak kostra Vašeho pejska se teprve vyvíjí a opravdu nemá cenu to dostihové běhání uspěchat.Nechte to všechno na jaro-určitě tím jeho závodní léta spíše prodloužíte než naopak.
  A jak to tak vypadá, mohli by býti právě už příští rok basenji druhé nejpočetnější plemeno na našich dostihových drahách(více je jen vipetů)
  Doufejme,že se pár nadšenců ještě přidá.
  Zatím se mějte všichni fajn.
  ahoj Mára(Balú a Cituli)

 2. Mirka říká:

  Šťastný to pes!

 3. Petr a Abe říká:

  Ahoj. Taky se připojuji s vyjádřením své radosti nad tím, že přibude další závodník. Přeji hodně štěstí.
  Ahoj Petr a Abík.
  PS. Pěkný web.

Zanechte komentář

Můžete použít Texy! formátování.