Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
  Verze pro tisk

Re: Jak to tady funguje
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sobota 20. březen 2010 9:04 
Administrátor fóra

Myslím, že nemůžeme nikoho nutit tady uveřejňovat jméno psa nebo bydliště. Toto musí zůstat dobrovolné. Navíc to můžou být uživatelé, kteří třeba basenjíka zatím vůbec nemají.... No a pokud jde o členy, kteří třeba nikdy nepřispěli a jen občas mrknou (nebo ani to ne), tak u těch nám to stejně nic neřekne, respektive nebude nám to k ničemu.

PříspěvekNapsal: sobota 20. březen 2010 9:24 

Jsem asi paranoidní, ale lidé umí být závistiví a zlí...nemám to na jiných fórech, na webovkách nebudu to mít tady. Napíšete, že jedete na výstavu a než se vrátíte máte vybílený byt-stalo se nám to loni a ani jsme o tom na netu nemuseli psát-stačilo na den zaparkovat karavan před domem :twisted: .

Můj názor čím méně konkrétního, tím lépe.

I když zrovna o nás asi taky všichni všechno vědí :lol:

PříspěvekNapsal: sobota 20. březen 2010 10:20 

No, to asi fakt bude "trochu" paranoidné :) ;) Nemyslím že z kombinácie troch údajov Lenka-Akin Svitánka-Banská Bystrica by som hneď očakávala, že nás niekto vykradne, alebo myslela na čokolvek iné negatívne, nejakú zlomyselnosť od ludí alebo čo... Ale Ok. Bol to len návrh ako to sprehladniť. :)

PříspěvekNapsal: sobota 20. březen 2010 18:37 

ankan píše:
Jsem asi paranoidní, ale lidé umí být závistiví a zlí...nemám to na jiných fórech, na webovkách nebudu to mít tady. Napíšete, že jedete na výstavu a než se vrátíte máte vybílený byt-stalo se nám to loni a ani jsme o tom na netu nemuseli psát-stačilo na den zaparkovat karavan před domem :twisted: .

Můj názor čím méně konkrétního, tím lépe.

I když zrovna o nás asi taky všichni všechno vědí :lol:

To je blbý no. Ale to je asi spíš blbá náhoda. Hodně lidí má adresu na webu a nic....
Pochybuju, že by někdo z lidí od Basenji vykrádal byty :D .

Nedalo by se třeba forum nějak uzamknout, že by se v něm mohlo číst až po přihlášení?

http://www.astheniabasenji.com

PříspěvekNapsal: neděle 21. březen 2010 9:40 
Administrátor fóra

irena píše:
Nedalo by se třeba forum nějak uzamknout, že by se v něm mohlo číst až po přihlášení?

To bysme už neměli žádné nové členy.... kdo by se chtěl přihlásit někam, kde se nemohl rozhlídnout ;-)

PříspěvekNapsal: pondělí 24. květen 2010 21:42 

Ivano a Marku... pěkný logo Basenji fóra... musíme pochválit ! ;)

PříspěvekNapsal: pondělí 24. květen 2010 21:50 
Administrátor fóra

POchvala patří i Remy :)

PříspěvekNapsal: sobota 2. červenec 2011 16:18 

Hele lidi, čo sa to s nami stalo? :( Prečo sa už tak velmi kontrolujeme, čo sem napíšeme, že radšej nenapíšeme vôbec nič? Kde sú všetci tí kamaráti, ktorí jedného dňa zrazu zmizli, lebo im niekto niečo nepekné odpísal :punch a viac sa tu neukázali? A čím sme preboha vyplašili tých 60 - 70 členov, ktorí sa síce na fóre zaregistrovali, ale v živote sem nenaťukli ani len čiarku?
Pozorujem to aj na sebe a podla celkovej diskusnej aktivity posledných mesiacov predpokladám, že nie som sama s takýmto blbým pocitom z tohto miesta... Prečo sa tu už musíme báť byť sami sebou :bandit byť v pohode a vravieť to čo si naozaj myslíme :x a nebáť sa vyjadrovať na úrovni, na ktorej práve vo svojom živote sme, aj čo sa týka mentálnych schopností, aj momentálnej nálady aj tak celkovo...
Ak sa budeme báť jeden druhého, ak budeme neustále myslieť len na to, že kolkí sa zase kvôli našim slovám urazia, vytočia, odídu alebo nás v odpovedi ludsky zhodia, chovatelsky znemožnia či z princípu odignorujú, lebo sme im asi nesympatickí :moon a ak budeme v každej odpovedi hladať útok na svoju osobu, už nikdy to tu nebude dobré.
Vám nechýba ten uvolnený basenji pokec, ktorý tu bol predtým? Nemáme vari doma všetci psíka, ktorý nás učí stále posúvať hranice svojej tolerancie, veselej mysle, aktivity, nadhladu a dobroprajnosti :inlove voči okoliu? Neučí nás všetkých nebyť povýšený, urážlivý, konfrontačný a odutý? :finger
Mne teda všetci chýbate a aj preto, že to tu už nieje to čo bývalo, trávim radšej viac času virtuálnym farmárčením na tom bohapustom facebooku a keď mám nejaký problém so psom, radšej to riešim súkromnými mailami, akoby som sa to mala opýtať tu. Blbé, čo? :think
Vy si viete predstaviť, že by tu Gambofórum vôbec nebolo? Neviem, ako sa robia www stránky, no Ivku a Mareka to určite stojí aj kopu peňazí, o čase a psychickej energii ani nehovorím. A načo by to pre nás mali robiť aj naďalej, keď sem takmer nechodíme a nebavíme sa spolu?
Neviem či na toto niekto niečo odpíše a či nám to pomôže, ale aspoň som sa zase raz od srdca vyrozprávala :chuckle Majte sa :hi

PříspěvekNapsal: neděle 3. červenec 2011 20:11 

Ahoj!
My s Amálkou ještě žijem, ale neměla jsem monitor - tady to při jedné bouřce prásklo, vylítla elektrika a asi mi to odbouchlo monitor, protože najednou byla tma a dál nic. Teď mám monitor půjčený, počítač taky haproval, ale ten jsem zprovoznila a už fungujeme.
Jen jsem si myslela, že jste všichni na dovolené, anebo lítáte kdovíkde po výstavách a soutěžích.
Abych tě trochu potěšila, tak ti vylíčím kousek jedné z našich procházek v místním lesíku. Minulou středu jsme vyrazily na procházku - já, Amálka, kamarádka Věra a jezevčice standart Týna (14 let) a jezevčice trpasličí Duffinka (20 měsíců). Obešly jsme lesík, holky prohnaly místního sportovního zajíce a pak jsme si sedly na takovou malou louku na lavičku. Amálka seděla na lavičce s náma - dělá to pořád - chce mít rozhled. Najednou vystartovala na druhou stranu louky do lesa, za ní malý jezevčík, pak ten starý. A na borovici na kraji lesa vyletělo jak blesk něco zrzavého s bílým koncem ocásku a Věra (která špatně vidí) zařvala : Jéžiš, co to ta Amála dělá?!
Byla to sranda, protože Amálce se povedlo vypíchnout místního bezdomoveckého kocoura, který má stejnou barvu jako ona - včetně náprsenky, ponožek a bílého konce ocásku. Jenže je to starej válečník, takže se na ně chvíli šklebil dolů, Amálce se přes veškerou snahu nepovedlo na strom vylézt, takže tam šplhala a ječela, Duffinka štěkala a stará Týna jen pozorovala ten cvrkot. No, a já se tak řehtala, že jsem ani nemohla z lavičky vstát. Nakonec kocour skočil dolů - před Týnu a vzal roha. Amálka s Duffinkou taky - a vrátily se za čtvrt hodiny v pořádku, takže kocoura nedohonily. Týna ze mne zatím vyrazila odměnu, protože byla hodná a neutekla (už nemá ten dech).
Napiš nám taky něco potěšujícího s dobrým koncem - my se neurážíme, ani nenafukujeme.
Ahoj
Míla s nešplhavou Amálkou

PříspěvekNapsal: neděle 3. červenec 2011 20:46 

Ahoj!
Už jsem tady také. Byla jsem v Chorvatsku, bez Džesiky, hlídali jí naši. Prý byla hodná.
V Chorvatsku jsem potkala dva basenjiky- maminku se synem z Ruska, neodolala jsem a musela jsem se s nimi pomazlit. Pak se mi strašně stýskalo po Džesice.
Včera ráno jsem dorazila a Džesika se mnou celej den nemluvila. Dnes už je v pohodě, ale celej den prší tak dělá neviditelnou.
Jinak já se také neurážim, ale musim uznat že některé vzkazy mně mrzeli, jistě víte co myslim ne? Už jsem se naučila že jisté věci sem nepíšu, ale chodim sem ráda.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina