Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 58 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
  Verze pro tisk

Re: Hárání
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pondělí 4. duben 2011 20:48 

Ailey píše:
Tento týden mě Kimulka dostala. Znenadání si začala hárat. Poprvé ve čtyřech letech nám teď hárá i z jara a to přesně po půl roce :O Asi usoudila, že jednou ročně je to přece jen málo...

Jelikož už je rok 2011, tak to počítej jako jednou ročně :D . Změna by nastala, kdyby začala i na podzim :shake . Buju nám letos začala o tři měsíce dřív (ale ona jede jenom jaro).
Jestli něco nebude na tom globálním oteplování..... :D

http://www.astheniabasenji.com

PříspěvekNapsal: úterý 5. duben 2011 21:11 

Je třeba hledat pozitivní stránky věci :D Ale jestli se rozhárá i na podzim :head ....ale pravda, jedna pozitivní věc: Poprvé za svou hárací kariéru si nestrhává kalhotky a nesnaží se je všemožně roztrhat a sežrat :D

PříspěvekNapsal: středa 10. srpen 2011 18:09 

Mám dotaz. Vím, že je falešná březost, ale jak je to s háráním? Ta potvora Amálka vyrobila minulou středu pár kapek krve, dostala kalhotky a vložku a vypadalo to, že fakt začíná hárat. Jenže poslední akce byla ze soboty na neděli a od té doby nic. Frnda jí neotekla a ani psi na ni nejdou. Nevím, jestli si ze mne nedělá srandu, nebo jestli vzhledem k tomu, že tady hárají úplně všechny feny v okolí, se chtěla taky zúčastnit - aspoň trochu. Ale nemáte s tím někdo nějakou zkušenost?
Míla s Amálkou

PříspěvekNapsal: středa 10. srpen 2011 19:36 

Amálka píše:
Mám dotaz. Vím, že je falešná březost, ale jak je to s háráním? Ta potvora Amálka vyrobila minulou středu pár kapek krve, dostala kalhotky a vložku a vypadalo to, že fakt začíná hárat. Jenže poslední akce byla ze soboty na neděli a od té doby nic. Frnda jí neotekla a ani psi na ni nejdou. Nevím, jestli si ze mne nedělá srandu, nebo jestli vzhledem k tomu, že tady hárají úplně všechny feny v okolí, se chtěla taky zúčastnit - aspoň trochu. Ale nemáte s tím někdo nějakou zkušenost?
Míla s Amálkou

To se stává -klidně může začít hárat ještě za týden ,po těchto pár kapkách, nebo se nerozhárá vůbec ale většinou je to tak že to po tomto příznaku přijde i když třeba později .Není to nic nenormálního ani zvláštního .A na to aby šli na ni psi ,je opravdu ještě brzy !

PříspěvekNapsal: čtvrtek 11. srpen 2011 23:12 

Tak díky. Zatím to vypadá, že to byl jen žertík - abych si nemyslela, že se hárá jen jednou do roka - v lednu. Zítra opouštíme tatíka a jedem na chalupu s mou sestrou a jejím kocourem. Jsem móóc zvědavá, jak spolu vyjdou, dlouho se neviděli. Ale kocour je zvyklý na psy a neutíká, takže to snad půjde (Amálka na kočky, co nezdrhají, kašle).
Jo, a kalhotky a vložky berem, protože kdybych je nevzala, tak zaručeně začne hárat jak divá. Znáte to - basenjík, žertovný psík...
Míla s Amálkou

PříspěvekNapsal: středa 17. srpen 2011 0:07 

Tak jsme chalupu absolvovaly bezvadně - hárání se asi odkládá na obvyklou dobu. S kocourem a Amálkou byla neskutečná sranda - střídavě na sebe číhali za křovím a lítali jak cvoci. Když jeden spal, druhý ho očichával až do vzbuzení a dalšího číhání za čímkoliv. Poslední den jsem opravdu litovala, že jsem neměla kameru. Kocour hnal Amálku zahradou, a když už ho měla za zadkem (běžela pomalu, aby mu neutekla) vztyčil se nahrbeně na zadních, a plácal ji předníma packama ze stran po zadečku.
Byl to pohled pro bohy!
A teď dospáváme - neb Amálčí spánkový deficit je díky kocourovi značný.
Míla s Amálkou

PříspěvekNapsal: sobota 24. září 2016 23:44 

Zdravím všechny basenji páníčky.
Jsme tady s Jackie nové a hned musíme pro radu.Ve středu začala hárat,je jí 10 měsíců.Zatím přes den spala na zahradě,ale večer když chce domů-hlavně ke mě do postele,snažím se jí dát kalhotky.Nebudete mi věřit,ale je extrémně zlá,ukousla by mi hlavu.Den ode dne se to stupňuje,včera to bylo s náhubkem,dnes už bych nenasadila ani ten náhubek.Mám strach hlavně o dvouletého syna.Kastraci vím od začátku,že nechám udělat.
Děkujeme za veškeré rady

PříspěvekNapsal: pondělí 17. říjen 2016 19:53 

Když Amálka poprvé dostala kalhotky, tak taky nebyla ráda. Ale ona tenkrát i dneska bezvadně reaguje na to, když se namíchnu. Když jí fakt namíchnutým (až nasraným) hlasem seřvu, tak předstírá hodného pejska a vyhoví.
P.S. Až na náhubek. Ať jí nasadím jakýkoliv, tak lehne a dokud ho nesundá, tak nevstane - můžu ji za sebou táhnout na vodítku jak sáně, ale ona leží a pracuje na náhubku.

Zkuste holku seřvat. A dát jí najevo, že když nebudou kalhotky, nebude ani postel.

Hodně štěstí

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 58 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina