Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
  Verze pro tisk

U veterináře
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtvrtek 1. březen 2012 20:42 

Aki dneska bavil celou veterinu, když se škrábáním na dvěře dožadoval vstupu do ordinace. Pavlovův reflex funguje výborně :D a basenji se olizuje už v čekárně.
Vídí to asi takhle: Veterinář= :cake :cake :cake
Enery bývá opatrnější, ale v podstatě se jí tam také líbí...jsou asi divní, možná trochu masochisti :chuckle

Re: U veterináře
PříspěvekNapsal: pátek 2. březen 2012 21:28 

Džesika také vždy pobaví veterinu. V čekárně vždy řve a kňučí jako by jí na nože bral a když vejdem do ordinace tak vrtí ocáskem a je radostí bez sebe ( ovšem do té doby než jí dají injekci). Ale neječí, snáší očkování a jiné procedůry statečně.
Doktorka vždy říká jak máme zvláštního psa - všichni se bojí v ordinaci a řvou a naše řve v čekárně a v ordinaci je v pohodě.

PříspěvekNapsal: úterý 6. březen 2012 20:43 

Ahoj, mám doma tří měsíčního basenjiho, jmenuje se Dobby, na prvních dvou kontrolách byl uplně super, hodný, všechny chtěl láskou sežrat, včetně psích bonbonků za odměnu :D ale na přeočkování psích nemocí (psinka,parvoviroza, atd.) se trochu pohnul a zřejmě mu to píchnuli do svalu, asi po dvou hodinách doma, začal strašně kvičet, že ho bolí bedra a pak ochrnul na zadní nožky. Hned jsme běželi na veterinu, tam nám řekli, že je to alergická reakce a dali mu něco proti alergii. Setkal se s tím už někdo? Mám celkem strach z dalšího očkování proti vzteklině, které nás čeká ani ne za měsíc.

PříspěvekNapsal: úterý 6. březen 2012 21:18 
Administrátor fóra

Zdravím Dobbyhoho a páníčky! Mocpovedené jméno :)
My jsme nikdy s reakcí na očkování zkušenost neměli, ale tak veterinář už to musel mnohokrát zažít, takže snad bude všechno oka.

PříspěvekNapsal: úterý 6. březen 2012 22:08 

Ahoj!
Také zdravíme Dobyho, moc krásné jméno.
My jsme měli jednou alergickou reakci na očkování proti psímu kašli, osipala se a natekla, také dostala injekci na alergii a byl pokoj.
Snad bude Doby v pořádku, držíme palce.

PříspěvekNapsal: pondělí 12. březen 2012 20:09 

Tak my byli dnes s Kamíškem na očkování ,chudinka moje malá dostal 2 injekce a celé odpo radši spí a nikdo ho nesmí pohladit jak je bolavý ,takže teď byla akce kdy jsme ho lákali na pamlsek z boudičky ,aby šel ven a další akce ho dostat na postel,aby mohl hezky chrnět dál :whew ,paní veterinářka ho zase obdivovala a říkala,že koukala i na stránky ch.st a zkoukla jeho sourozence :D . A už několik lidí mi řeklo,že by mi ho ukradli a ať ho radši nikde nenechávam samotného přivázaného,že by ho někdo mohl vzít. No taky,že ho nikdy nikde nenecham , snad bude to moje bebíčko zítra už fit a v noci mi nezabere polštář ,jelikož ho nebudu moct odsunout stranou :D

PříspěvekNapsal: úterý 13. březen 2012 10:16 

Dalšího očkování na vzteklinu se určitě nevyhnete. I když je očkování provedeno správně, tak pes může dostat alergickou reakci. Ale žádná speciální injekce pro alergiky neexistuje, takže se to řeší antialergickou injekcí, když pes oteče nebo ochrne, nebo má bolestivé příznaky. Není to nic příjemného, ale pořád lepší, než mít vzteklého psa.

PříspěvekNapsal: úterý 13. březen 2012 11:01 

Tak v žádném případě se očkování proti vzteklině nechceme vyhnout, to nebudu riskovat. Doktor řekl, že zkusíme jinou vakcínu, asi jinou značku nebo tak něco :) tak snad bude už vše v pořádku, určitě pak dám vědět jak jsme dopadli :)

PříspěvekNapsal: úterý 13. březen 2012 11:17 

Khamisi píše:
Tak my byli dnes s Kamíškem na očkování ,chudinka moje malá dostal 2 injekce a celé odpo radši spí a nikdo ho nesmí pohladit jak je bolavý ,takže teď byla akce kdy jsme ho lákali na pamlsek z boudičky ,aby šel ven a další akce ho dostat na postel,aby mohl hezky chrnět dál :whew ,paní veterinářka ho zase obdivovala a říkala,že koukala i na stránky ch.st a zkoukla jeho sourozence :D . A už několik lidí mi řeklo,že by mi ho ukradli a ať ho radši nikde nenechávam samotného přivázaného,že by ho někdo mohl vzít. No taky,že ho nikdy nikde nenecham , snad bude to moje bebíčko zítra už fit a v noci mi nezabere polštář ,jelikož ho nebudu moct odsunout stranou :D

Tak koukám, že nejsme jediní kdo musí svého basenjika pomalu chránit vlastním tělem :D taky se u nás všichni zastavují a rozplývají se, jak je krásný a ty vrásky na hlavičce, někteří jsou až otravní a vlezlí, hlavně jak se spěchá :D . Ale překvapilo mě kolik lidí pozná, že je to basenji, dokonce jich je více, než těch, kteří řeknou: " jééé to krásný kříženeček!!". To ovšem nemůžu nikdy rozdýchat a vždycky pronesu malou přednášku o basenjikovi :)
Jinak samozřejmě držíme pěstičky aby bylo Kamiškovi dobře :)

PříspěvekNapsal: úterý 13. březen 2012 14:17 

No dnes ještě pořád neni ve své kůži ,sice mě přivítal vrtěním zadečku ,ale jinak je pořád bolavý a bez nálady ,skleslý a nechce se moc hýbat ani moc jíst ,už aby ho to přešlo,mimčo moje milovaný :)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina